S&T Online Workshop - Moderní bezpečná síť v praxi 19.11.2020

Rádi byste se dozvěděli více o rozpoznávání připojovaných zařízení ve vaší společnosti nebo jakým způsobem připojit návštěvy ke své firemní síti? Jak funguje automatická konfigurace a dynamická segmentace sítě? Nejdůležitější je samozřejmě bezpečnost a reakce sítě na pokročilé hrozby od infikovaných stanic.

Ve spolupráci s odborníky HPE Aruba jsme pro vás připravili online seminář s názvem Moderní bezpečná síť v praxi, který se bude konat ve čtvrtek 19.11 od 10 hodin. V rámci semináře představíme řešení Aruba ClearPass. Prezentací vás provedou naši odborníci, kteří mají rozsáhlé zkušenosti přímo z projektů, bude prostor i na praktické otázky typu, jak a kde začít nebo na co si dát případně pozor. Online účast prosím potvrďte prostřednictvím registračního formuláře. Těšíme se na vás!

 

Kdo je

Tým složený z 300 profesionálů rozmístěných v osmi městech České republiky, které poskytuje opravdu nadstandardní služby napříč celou oblastí informačních technologií a firemních IT infrastruktur. Součást nadnárodní skupiny S&T Group. A výjimečný partner, v prvé řadě.