S&T AthenA Days ONLINE 24.11.2020

Jste uživateli řešení z naší produktové řady S&T PilsCom? Nebo právě uvažujete o změně či zavedení spisové služby? Ať už pracujete ve státní správě, finanční instituci nebo soukromém sektoru, pro všechny z vás máme speciálně vyvinutou řadu vlastních produktů, mezi které patří právě spisová služba AthenA obohacená o mnohé variabilní moduly a další aplikace.

S podzimem přichází i naše pravidelné „setkání“ AthenA Days, které proběhne letos formou ONLINE prostřednictvím MS Teams. Poznamenejte si prosím ve svých kalendářích termín 24. listopadu od 9 hodin. Těšit se můžete na pestrý program v podobě zajímavých témat, jako jsou aktuality v nové verzi spisové služby AthenA, v nových verzích worflow aplikací, připravované změny na příští rok a mnoho dalšího. Svoji účast prosím potvrďte prostřednictvím formuláře. Těšíme se na vás!

Tým S&T CZ

Kdo je

Tým složený z 300 profesionálů rozmístěných v osmi městech České republiky, které poskytuje opravdu nadstandardní služby napříč celou oblastí informačních technologií a firemních IT infrastruktur. Součást nadnárodní skupiny S&T Group. A výjimečný partner, v prvé řadě.