Nedostatečná výkonnost firewallu nebo nedostatek VPN připojení?

Nacházíte se momentálně v situaci, kdy řešíte nedostatečně výkonný firewall nebo nedostatek VPN připojení, které firewall dokáže obhospodařit? Potřebujete pracovat vzdáleně a zajištění výkonného a funkčního připojení je pro vás prioritou? Dovolili jsme si pro vás připravit několik vhodných variant řešení:

Varianta 1 - Okamžité řešení virtuální firewall CISCO ASA

Rychlé obměnění firewall instalací virtuálního CISCO ASA Firewall do vašeho virtualizovaného serverového prostředí VMware KVM i Hyper-V. Doručení licence je okamžité, a je tedy možné začít obratem s nastavením.

Varianta 2 - Nákup CISCO HW Firewall produktů

Je možné využít promo slevy ve výši 60% a nakoupit CISCO HW Firewall produkty.

Varianta 3 - Navyšte si počet licencí zdarma na 13 týdnů

Pokud již využíváte řešení CISCO ASA 5506-5585, máte nárok na navýšení počtu Anyconnect VPN licencí zdarma na 13 týdnů. Na pokrytí projektu můžete využít CISCO Capital, což je financování bez navýšení. Podmínkou je, aby 70% částky pokrýval nákup HW CISCO.

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací, rádi pomůžeme s nákupem i realizací. ​

Kdo je

Tým složený z 300 profesionálů rozmístěných v osmi městech České republiky, které poskytuje opravdu nadstandardní služby napříč celou oblastí informačních technologií a firemních IT infrastruktur. Součást nadnárodní skupiny S&T Group. A výjimečný partner, v prvé řadě.