Inteligentní IoT řešení technologickou budoucností

Je pro vás aktuální téma docházkových a přístupových systémů? Zajímalo by vás, zvláště v dnešní době, chytré řešení, kdy pomocí termokamer nebo termorámů zjistíte, zda osoba, která vstupuje k vám do budovy nebo výrobního podniku má zvýšenou teplotu? Slyšeli jste o řešení dávkovačů dezinfekce s napojením na turniket nebo řešení pro bezdotykové ovládání dveří? Ve spolupráci se společností Dormakaba, celosvětovým výrobcem přístupových a docházkových systémů, vám nabízíme několik možných scénářů řešení. Ať jste již uživateli přístupových systémů Dormakaba nebo s nimi nemáte zatím žádnou zkušenost, S&T CZ vám nabízí svou odbornou pomoc v rámci návrhu projektu, dodávek, nastavením HW komponent i SW až po pravidelný servis. 

Od návrhu řešení po pravidelný servis

Pokud zatím nemáte s produkty Dormakaba žádnou zkušenost nebo již uživateli jste, ale potřebujete pomoci s jejich instalací či rozšířením, jsme tu právě pro vás. Nabízíme naši odbornou pomoc s návrhem projektu, dodávkami a nastavením HW komponent i SW. Také jako přidanou hodnotu dokážeme vaše řešení napojit na mzdové systémy a ERP, zejména na systém SAP pro automatický import osob a export vypočtené docházky, případně zpracování pozitivní docházky přímo v modulech SAP. Můžeme též nabídnout integraci systémů kontroly vstupů a dalších bezpečnostních systémů (EZS, EPS, CCTV) do jednotné grafické nadstavby a tím sjednotit, zjednodušit a zefektivnit jejich správu a kombinovat data z nich získaná. 

V současné nelehké situaci s rizikem Covid-19 si vám dovolíme navrhnout rozšíření systému o automatické vyhodnocování teploty, dávkovače dezinfekce s napojením na turniket nebo řešení pro bezdotykové ovládání dveří. 

Identifikujte osoby se zvýšenou teplotou rychle a bezpečně

Využijte sofistikovaného a komplexního řešení termokamer a termorámů pro identifikaci osob se zvýšenou teplotou. Kamery automaticky rozpoznají osobu, změří tělesnou teplotu a pokud teplota překročí nastavený limit, vyvolají alarm. Pro větší komfort můžeme také nabídnout integraci kamer s přístupovým systémem, ukládáním záznamu z kamery a naměřenými hodnotami apod. Termokamery a termorámy lze instalovat do prostor, kudy prochází zaměstnanci nebo návštěvníci do objektů. Typicky se jedná o turnikety, vstup do kancelářských budov, výrobních provozů, vstupních koridorů do obchodů atd.

Dávkovače dezinfekce s napojením na turniket

Zajímavým řešením, které splňuje veškeré hygienické požadavky a je v souladu s preventivními opatřeními, je dávkovač dezinfekce s napojením na turniket. Využijte ho u vchodů do vašich firem, provozů nebo prodejen. Safe Checkpoint Tower je flexibilní řešení, které umožňuje snadnou integraci několika různých technologií do jedné samostatné jednotky. Má tři různé funkce - slouží jako dezinfekční prostředek, zkontroluje nošení roušek a detekuje počet osob. Ideálně funguje v kombinaci s turnikety a automatickými dveřmi. Safe Checkpoint Tower lze propojit i s již stávajícími zařízeními. 

Chytré řešení pro bezdotykové ovládání dveří

Protože bezkontaktní otevírání dveří snižuje kontakt s povrchy a šíření infekcí, což se v současné situaci jistě hodí, nabízíme automatizované řešení dveří od Dormakaba. Je možné zajistit automatické posuvné dveře, pohony pro vchodové nebo interiérové dveře, zautomatizované otevírání dveří do šaten či sociálních zařízení. Vše v kombinaci s radary, bezdotykovými tlačítky nebo výše uvedeným Safe Checkpoint Tower.

Samozřejmostí je i zajištění pravidelného servisu, dodávek náhradních dílů a dohledu formou SLA s garantovanými reakčními časy a časy řešení.

Zaujala vás výše uvedená řešení? Věříte, že by vám nasazení některého z nich mohlo v rámci vaší společnosti pomoci? Neváhejte nás kontaktovat, naše kolegyně Petra Bubelová, Account Manager for IoT Solutions vám ráda poradí s výběrem vhodného řešení právě pro vaši situaci a nabídne postup, jak vše zrealizovat. Kontaktujte ji na petra.bubelova@sntcz.cz nebo na telefonním čísle 733 163 894.

Kdo je

Tým složený z 300 profesionálů rozmístěných v osmi městech České republiky, které poskytuje opravdu nadstandardní služby napříč celou oblastí informačních technologií a firemních IT infrastruktur. Součást nadnárodní skupiny S&T Group. A výjimečný partner, v prvé řadě.