AthenA newsletter

Jste uživatelem řešení z naší produktové řady S&T PilsCom? Nezáleží na tom, zda působíte ve státní správě, finanční instituci nebo soukromém sektoru. Pro všechny z vás máme speciálně vyvinutou řadu vlastních produktů, mezi které patří kompletní spisová služba AthenA obohacená o mnohé variabilní moduly. Nabízíme jak vlastní aplikace, které neustále vyvíjíme a zdokonalujeme na základě vašich uživatelských zkušeností, tak řešení našich strategických obchodních partnerů, jako je např. Microsoft, Adobe, FileNET apod.

Právě pro vás, naše uživatele, jsme připravili novou formu online komunikace v podobě AthenA newsletteru, který budeme čtvrtletně připravovat a kde vás budeme informovat o aktuálním a budoucím dění v naší produktové řadě. Zároveň tak budete mít možnost nám poskytnout zpětnou vazbu, a tím se podílet na vývoji našich produktů. Některá témata máme v plánu připravit v rámci cyklu online seminářů, takže se máte na co těšit. Chcete odebírat náš newsletter a dostávat aktuální informace o novinkách, pozvánkách na akce, online semináře atd.? Přihlaste se k odběru zde.

Kdo je

Tým složený z 300 profesionálů rozmístěných v osmi městech České republiky, které poskytuje opravdu nadstandardní služby napříč celou oblastí informačních technologií a firemních IT infrastruktur. Součást nadnárodní skupiny S&T Group. A výjimečný partner, v prvé řadě.