Cloudová řešení Microsoft

Jak uvažujete o technologii? A jak o ní uvažují Vaši zákazníci? .. A vaše konkurence?
V nadcházejících 10 letech se radikálně a plošně změní přístup k informačním technologiím.
Jsme svědky transformace: Ze současného modelu, kdy IT dostává zakázku od businessu vytvářet „infrastrukturu“ pro podnikatelskou činnost přecházíme k modelu, kdy se IT stává spolutvůrcem podnikatelské činnosti.
Změna je nezadržitelná a poháněná zespoda – miliardami chytrých zařízení, které naši zákazníci používají s čím dál větší samozřejmostí.

Informační technologie se stane prodlouženou rukou a očima, které jsou v neustálém kontaktu s Vaším zákazníkem. Je schopná se učit a predikovat, co Váš zákazník potřebuje. Dynamicky mění svoji strukturu tak, aby šetřila cenné zdroje společnosti a umožnila soustředit se na Váš core business. Tady a teď.

Myslíte, že se Vás změna netýká? Že Váš business je tradiční? Rozhlédněte se kolem sebe.
Máte partnera, který s Vámi transformuje způsob Vašeho podnikání? Někoho, kdo je schopen pohlížet na IT jako přirozenou součást vašeho business modelu a plánovat s Vámi v širších souvislostech?
Teď už nemusíte být nadnárodní společnost, abyste si takového partnera mohli dovolit…

Zapojte se s námi do diskuze a společnými silami identifikujme příležitost ke zvýšení produktivity, zvýšení konkurence schopnosti, nebo optimalizaci vašich nákladů na ICT technologie a služby.

Neváhejte se zeptat na vše, co Vás zajímá, využijte diskuzní skupinu Microsoft Support Network dostupnou zdarma po registraci.