Archivace pošty

Nevyhovují Vám vlastnosti Vašeho poštovního systému? Stále narážíte na problémy se správou PST/NSF souborů, velikostí schránky, zálohováním apod.? Právě pro Vás je určen produkt EMC SourceOne, který umožňuje výrazně zefektivnit správu vaší firemní pošty. Neváhejte se na nás obrátit. Rádi poradíme s nasazením ve Vaší společnosti. S produktem EMC SourceOne máme dlouholeté zkušenosti s implementacemi a provozem u našich zákazníků i z provozu ve vlastní infrastruktuře.

Princip činnosti produktu EMC SourceOne pro poštovní služby je založen na udržování kompaktnosti databáze MS Exchange/Lotus Notes tím, že emailové přílohy či celé emaily jsou přesunovány z databáze poštovního systému do databáze EMC SourceOne. V případě přesunutí přílohy dojde k nahrazení přílohy linkem na soubor přílohy, který je umístěn mimo databázi poštovního systému.

Základní přínosy produktu EMC SourceOne jsou následující:


  • Jednodušší správa emailové komunikace - uživatel nepoužívá soukromé PST/NSF soubory. Šetří tím čas, který je nutný pro třídění a archivaci do PST souborů, ale také čas, který je spojen s prohledáváním těchto archivů v případě, že se potřebuje vrátit ke staré korespondenci


  • Zajištění bezpečnosti - tím, že uživatel nepoužívá PST/NSF soubory, nemůže dojít ke ztrátě emailů. PST/NSF soubory, které jsou často uloženy různě po filesystémech plně v režii uživatele jsou ohroženy náhodným smazáním, ztrátou média či jinak. EMC SourceOne zajišťuje automatizovanou archivaci emailů. PST/NSF soubory jsou eliminovány.


  • Archivace emailové komunikace - emaily jsou chráněny proti smazání ze schránky uživatele. Pokud uživatel úmyslně, či neúmyslně smaže email, lze jej dohledat v archivu EMC SourceOne. Tento mechanizmus slouží jak uživateli, tak zaměstnavateli.


  • Nekonečná schránka - vzhledem k tomu, že se v rámci MS Exchange databáze ukládá pouze email a přílohy se směrují mimo tuto databázi, lze výrazně navýšit limity schránek uživatelů, či je úplně zrušit.